Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XV konferencji naukowo-technicznej pt. „Kotły małej mocy zasilane paliwem stałym. Schyłek branży czy wielka transformacja?”

Z powodu sytuacji epidemiologicznej nie udało się nam przeprowadzić konferencji w pierwszym zaplanowanym terminie w marcu. Na dzień dzisiejszy pragniemy poinformować, że konferencja odbędzie się w dniu 14 września 2020r. Zaczynamy o godzinie 9.00 w  Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu, przy ul. Braci Mieroszewskich 124. W trakcie konferencji poruszone zostaną następujące tematy:

  • Zmiany w sektorze ogrzewnictwa indywidualnego 2019/2020, Gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy
  • Ogrzewnictwo indywidualne w Polsce (przegląd stanu realizacji programu „Czyste powietrze”, alternatywa dla kotłów c.o. na paliwa stałe, regulacje prawne w tym zmiana Rozporządzenia Ministra Rozwoju w sprawie wymagań dla kotłów na paliwo stałe z dn. 31.12.2019r., uchwały antysmogowe)
  • I co dalej….? (kontrole produktu – kotły c.o., elementy ceramiczne w kotłach c.o. – nowości w branży, kotły c.o. zasilane peletami drzewnymi).

Nasi prelegenci, to jak zawsze osoby na co dzień silnie związane z poruszaną tematyką, mające także wpływ na kształt zapisów prawnych i ich praktyczną realizację.

Koszt udziału w konferencji wynosi 250 zł netto za osobę. Rejestracja uczestników do dn. 09 września 2020 roku. Możliwość rejestracji w dniu konferencji – koszt 300 zł netto za osobę, dotyczy wszystkich osób niezależnie od reprezentowanej firmy czy jednostki; płatność tylko gotówką lub kartą.

Informacje bieżące na stronach: Exposilesia oraz IChPW.